shiten fellnet 17 ndrrim me 16

Shitet nga: kastriot 20 Dhj 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 17. ndrrim me fellne 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim