shiten fellnet

Shitet nga: ppp 15 Nën 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16-SHE per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim