shiten fellnet

Shitet nga: meti 19 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 she me gjith goma fellnet jone te rujtne nr 195/55/15 dy te mramat ,kurse te parat jane 185/55/15 ose edhe ndrohen me fellne tjera 15she

viber +37745 408-130
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim