shiten fellnet

Shitet nga: bashkim 18 Pri 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 17-she me goma shum te mira qmimi 250 i diskutushem fellnet jon me 4 shfrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim