shiten gomat me fellne

Shitet nga: blerim 25 Shk 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e veres me fellne.
Qmimi 200 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim