shiten gomat

Shitet nga: fahri 19 Tet 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2goma 195/70 15c
Qmimi 40 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim