shiten gumat

Shitet nga: ... 02 Sht 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat jon nr.205-50 R17 jon tardhura nga zvicrra jon tdimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim