shiten gumat 14 she

Shitet nga: bashkim 26 Nën 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gomat me bandsha14 me 4 vrima qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim