shiten gumat per dimer

Shitet nga: genti 17 Nën 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat 175-80-14 per dimer e per ver m+s jon me bandasha te balansune per ma shum info 045833341
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim