shiten gumat te dimrit per gollf4

Shitet nga: gumat 21 Jan 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat me bandash jo te balancune vetum per mi ngjit jon 175-80-14 per ma shum info 045833341
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim