shiten ose ndrrohen

Shitet nga: nderim 07 Shk 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet nr 14 me goma shum t rujtne per ver ose nderrohen me fellne 15 fellnet jan n gjendje t rregullt t ballancume nuk dridhin .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim