shiten urgjent goma te dimrit 175/70-13

Shitet nga: leka 19 Mar 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten urgjent goma te dimrit 175/70-13
1 muaj te perdorura. Cmimi per cope 20 euro dyjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim