shiten

Shitet nga: fahri 20 Tet 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2goma m+s 15 C
195/70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim