shiten

Shitet nga: buki 29 Nën 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat te reja vetm 2 jav te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim