shiten

Shitet nga: Fellga 11 Pri 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 17 she jan me 4 strafa shum te rujtne mundesi ndrrime me felln 16 tsh me 4 shtrafa umri kontaktus 045-297-176
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim