shiten

Shitet nga: selman 14 Pri 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellget me goma te reja Nr 215/45/r17 jan shum te rujtne te ardhuna nga gjermania si fellget ashtu edhe gomat jan shum te rujtne kontakti edhe ne viber +37744558209
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim