shitet fellnja 18

Shitet nga: vebi 26 Nën 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet fellnja 18 eshte veq 1 fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim