shitet kuka per x5 me qmim te volitshum

Shitet nga: shemi 13 Pri 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shitet kuka per x5 me qmim te volitshum..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim