shitet qeni femen rac gjermone

Shitet nga: bbbbb 16 Tet 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shitet qeni femen rac gjermone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim