te gjitha llojet e fellnev ne AMG

Shitet nga: AMG 15 Dhj 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesim te gjitha llojet e fellnev dhe gumav po ashtu edhe bandasha por ma shum muni me kuntaktu ne nr 044 808072 045588572
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim