u shit flm

Shitet nga: adnani 10 Mar 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma per bmw te ardhura nga Austria ne gjendje shum te mire
adnan
205/55/R16
+37744160193 Viber
+38649124782 Viber
044 124 782
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim