u shiten Goma dimrit sava

Shitet nga: vali 15 Tet 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 goma te dimrit sava po thuajse te reja jan viti i prodhimit 2014 shum shum te mira bindeni edhe vet 185-65-14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim