unikonzum Led per BMW X1,X3,X5,

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum-petrol 20 Jan 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
BMW seria 3 E46 (seria 3 - viti 1998 deri 2004)
BMW F22 ( seria 2 )
BMW E90 (seria 3 Limozin prej 2005 )
BMW E91 (seria 3 karavan viti prej 2005 )
BMW E92 (seria 3 Coupe viti prej 2006 )
BMW E93 (seria 3 cabrio )
BMW F32 dhe F33 ( Seria 4 )
BMW E39 (Seria 5 - viti 1994 deri 2002)
BMW E60 (Seria 5 - viti 2003 deri 2010)
BMW E61 (Seria 5 karavan viti 2003 deri 2010)
BMW F10, F10N , F11, F11N , F18 ( seria 5 - limozin, karavan, )
BMW X1 - E84
BMW X3 - F25
BMW X5 E70, F15 (viti prej 2007 deri 2015)
BMW X6 E71, E72 ( viti prej 2008 deri 2013)
BMW E82 (seria 1)
BMW E88 cabrio (seria 1)

Pozicione LED me 8 pika dhe 12 pika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim