unikonzum leda dyrve me llogo

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum-petrol 01 Krr 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bej shitjen dhe montimin e dritave led.dritave xenon.drita me figura. dritave reth led ne far,shirita ne felg,drita me komand,drita ventil me ngjyra ndryshme bejn per vetura, motora, bicikell,vetlla per fara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim