unikonzum-petrol LED DRITA PER MERCEDES C E CLS SL

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum-petrol 01 Krr 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Mercedes C klass Limozin - W203
Mercedes C klass kombi - S203 ( viti 2001-2007)
Mercedes CLK - W209
Mercedes E klass Limozin - W211 (viti 2002-2009)
Mercedes E klass kombi - S211 ( viti 2002-2009)
Mercedes CLS - W219 dhe C219 ( viti 2004-2011)
Mercedes SLK - R171 ( viti 2004-2011)
Mercedes SL - R230

Mercedes C Coupe - C204
Mercedes C limozin - w204 ( viti prej 2007)
Mercedes C kombi - S204 ( viti prej 2007)
Mercedes E - W212 (viti prej 2009)
Mercedes E Coupe - C207 (viti prej 2009)
Mercedes S - W221 ( viti prej 2005)
Mercedes CL -S216 dhe C216 ( viti prej 2006)


pozicione LED me 8 pika dhe 12 pika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim