Radio CD per Fiat

Shitet nga: ibra 01 Maj 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   85 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet radio cd per fiat ne gjendje shum te mir
044266586
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim