Radio Cd Mp3 Origjinale te GOLF6 ben edhe per C..

Shitet nga: RCD 03 Pri 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Radio Cd Origjinale te GOLF6 ben edhe per Caddy,Passat.Toareg etij.
Radio Cd eshte Mp3 i lexon edhe te ndara ne foldera siq shifen edhe nga foto.
Radio Cd eshte shum e ruajtur kam edhe kodin ne rast te ndrrimit te bateris.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim