Aparat per kafe

Shitet nga: luan 03 Dhj 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes aparat per Kafe me te gjitha paisjet Komplet ( Filgjana , Gota per Qaj, Mulliri bluen prefekt ,
Nese deshironi qe lokali juaj te ndriqohet Ateher pse pret thirr ne nr 045 669 939
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim