Bas

Shitet nga: Fatlum 10 Shk 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Esht shum ne gjendje te mir esht per te gjitha veturat

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim