Bas

Shitet nga: samir 14 Jan 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes muziken komplet ne gjendje trregullt me smadhus me perqus elektronik komplet me kabllo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim