Baser

Shitet nga: xxx 04 Mar 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Baserin 2200WT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim