Baserin per veture

Shitet nga: Sime 20 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes baserin per veture qmimi 25euro i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim