Bass

Shitet nga: Pjes 25 Shk 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitenn. Ni bas 1200wat me pauqall 1200wat edhe nje pauqall tjeter 400wat. Per me shum mund te na kontaktoni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim