Bluetooth origjinal per volkswagen - hands free

Shitet nga: Reshad Minci 15 Shk 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Paisje origjinale per volkswagen. Lidhje me Bluetooth per thirrje, funksionon ne te gjitha volkswagen-at qe e kane fabrikisht vendin, me shumicen e telefonave dhe te gjitha smartphone-t. Mbrenda 1 minute behet konfigurimi dhe sa here e ndezni kerrin lidhet automatikisht pa pasur nevoje te nderhyni. E testuar ne Passat 3C dhe golf 5 me iPhone, Samsung dhe Nexus. Cilesi e garantuar e thirrjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim