Buferi

Shitet nga: sejda 02 Pri 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shitet buferi ndrrim i mundshum me 5 ipone shtoj edhe pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim