CD PLAYER + KASTOFONI ME KASETA GOLF 4 VW BORA ..

Shitet nga: * * * * 25 Sht 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
CD PLAYERPER +KASTOFONI ME KASETA GOLF 4 VW BORA VW PASSAT ETJ
I SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA
PER INFO 044 346 024 SMS MOS DERGO
MUND TE SHKRUNANI NE VIBER APO WHATSAPP
+37744 346 024
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim