CD PLAYER SONY ME EKRAN LEVIZES

Shitet nga: Muhamet 21 Pri 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes CD player i ardhur nga Gjermania ,marka SONY origjinal ,mp 3 , AUX port ,shum i ruajtun ,me dizajne te ndryshme ne ekranin e tij levizes ,shitet 90 € ,qmimi i padiskutueshem !

VIBER +37745553085
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim