CD Player Radio per VW Golf, Golf Plus, Passat

Shitet nga: VW 05 Mar 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
 Shes Radio CD per VW Golf, Golf Plus, Passat. Radio eshte ne gjendje te mire, poashtu e posedoj edhe kodin.


045-416-106
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim