Cd player mp3 6cd orgjinal vw

Shitet nga: Vw Sot 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Cd eshte i ri i posa ardhur nga jasht orgjinal VW
Eshte me 6 cd + sd
Aux blootuth etj
Vetem blers serioz
montimi gratis
044765454 viber
049765454

Golf 6
Passat 3c
Passat cc
Golf 5
Golf 5 plus
Polo
Jetta
Tauran
Tiguan
Etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim