Cd playeri

Shitet nga: Iliri 07 Nën 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet cd playeri. Jvc 2015. Posedon edhe usb aux tgjitha osht 50x5 osht i ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim