DVD kasetefon mp3

Shitet nga: albert 14 Nën 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kasetefoni esht ne gjendje te rregullt esht mp3 me usb me SD chip ka nevegacion dvd I punon me usb me qip edhe me cd per ma shum informata na kontaktoni ne ket numer : 044 162 668
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim