DVD MP4 MP5 7'' Touch Screen për Vetura

Shitet nga: Smarter Shopping 19 Qer 04:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Smarter Shopping - Blej & Porosit Online
https://www.facebook.com/BlejShoppingOnline

Cmimi: € 150 euro / Copë
Koha e arritjës: 25-60 Ditë
Detajet: Kasetofon me Touch Screen per automjete te ndryshme , ka Bluetooth , Usb , Aux ,Touch Screen ,7inch 👌🏼
Shipping is free 🔥

Vërejtje në rast të mos ardhjes së produktit , paret ju kthehen automatikisht mbas 15 dite!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim