DVD për Volkswagen 2004 - 2015

Shitet nga: DVD VW 04 Qer 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR   299 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Porosit DVD Per Volkswagen : GOLF 5,6,7 / PASSAT / Caddy / BORA / JETTA

https://www.facebook.com/BlejShoppingOnline

- Porosia vjen mbrenda 4-8 ditë me DHL.
Transporti hyn me këte cmim.

-DVD Posedon:
GPS ANTENA
CAMERA
SD CARD
BLUETOOTH
3G
MIKROFON
USB
AUX

Cmimi: 299 € / copë
Cmimi: 249 € / Shumicë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim