DVD per makine

Shitet nga: Arianit 14 Gsh 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Dy ekrana LCD me rripat per lidhje ne makine, dy pale ndegjuese, kabullat per lidhje dhe mbushesin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim