DVD radio usb flash

Shitet nga: Bujar 09 Mar 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes DVD radio usb full extra e ardhur nga Austria per te gjitha veturat.
Eshte me ekran 4.5 me full rezulucion me te gjitha opcionet e mundshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim