DVD

Shitet nga: Burimi 17 Pri 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Dvd per vetura ne gjendje shum te mire per me shum kontakto ne nr 044100999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim