DvD per vetur

Shitet nga: albert 01 Mar 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
dvd osht ne nje defekt
sepse dhamzort e dvd ju kan hanger
edhe spo e qet ekranin, del po del me veshtirsi eshe hin mrena me veshtersi
sepse dhemzort qysh te kapin her e kap her joo
e pra ky osht defekt per ndryshe punon perfekt si ne cd
si ne gjithat nje defekt i vogel osht ky qmimi 75 euro
gjithashtu kam edhe nje radio vetem me cd punon perfekt
firmes panasonik dhe kushton 30 euro nese i mer dyjat mujna me liru pak
per me shum info kontakto ne keta nr 045345637 gjithashtu edhe viber wacap
pres blers serios
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim