Dvd

Shitet nga: Burim 17 Pri 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes DvD per vetura ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim