Gjera Per Vetur

Shitet nga: Esat 16 Jan 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shiten Kasetofona Te ndryshem Pajaqalla Navigacion Dvd Dhe Drras Per Zerim Te Sapo Ardhura Nga Gjermania Ne Gjendje te Rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim