Handy Adapter Iphone 4 VW Passat

Shitet nga: Handy adapter Iphone 4 VW Passat 02 Mar 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet ose nderrohet Handy Adapter per Iphone 4 per vetura VW me Handy Adapter per Samsung Galaxy S5 per VW.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim